nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 11.03.2017 16:00

Lepiej się nie wtrącać

Moja koleżanka jest zauroczona w takim jednym z naszej klasy. Chciałabym się dowiedzieć, czy jej pomóc aby on zauważył w niej kogoś więcej niż koleżankę.? Czy lepiej się nie wtrącać? Wiem, że najlepiej uczucie rozwija się, gdy upływa czas, lecz czy nie da się tego jakoś przyspieszyć? Moja koleżanka jest nieśmiała, dlatego chciałabym jej jakoś pomóc. Koleżanka

Wszystko zależy od wieku. Jeśli to podstawówka, to lepiej nic nie robić. W gimnazjum można kombinować, by gdy on jest blisko i może usłyszeć, powiedzieć coś dobrego na jej temat, zwrócić uwagę na jej zalety. Niby nie do niego, ale niech on słyszy. Do końca gimnazjum lepiej się nie wtrącać, bo zdarza się, że chłopak wybiera pomagającą koleżankę lub ona sama pomagając, nagle się zakochuje.
Wszystko zależy od wieku. Im jesteście młodsi, tym mniej pomocy. Nieśmiałość blokuje rozwój uczucia, ale o też dobrze, bo to znak, że jeszcze nie nadszedł właściwy czas. Wystarczy marzyć, przyglądać się, zerkać.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione