nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 05.03.2017 16:00

Nic na siłę

Ostatnio zdarzają się różne nieporozumienia między mną i koleżankami. Mam sporo kłopotów rodzinnych, nie rozumieją tego. Owszem, rozmawiamy, ale one wiele mi wypominają, mają różne pretensje itd. Nie obrażamy się na siebie, bo to już nie ten wiek. Zbliżają się urodziny jednej z koleżanek. Chcę tylko podrzucić prezent, ale nie mam ochoty na imprezę. Licealistka

Przyjaźń to też wolność, dlatego możesz nie być na tej imprezie. Zabawa ma być zawsze dobrowolna. Na siłę musimy iść do kogoś starszego z rodziny, na ważne uroczystości rodzinne. Miałam taki okres w życiu, że problemów było sporo i nie miałam żadnej ochoty na spotkania koleżeńskie. Potem zrozumiałam, że to nie było słuszne, bo nie powinniśmy rozczulać się nad sobą i swoimi problemami. Czasami warto się od nich oderwać. Ale, jeśli nie masz siły i ochoty, a stojąc z boku w kiepskim humorze tylko psułabyś atmosferę, to przeproś i nie idź, tylko podrzuć prezent.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione