nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 26.02.2017 16:00

Niepewność

Bardzo dawno nie widziałam się z moją najlepszą przyjaciółką. Spędziłam z nią najlepsze chwile dzieciństwa. Ostatnio założyła konto na portalu i zaprosiła mnie. Ucieszyłam się, że odnowimy kontakt, ale coś mi nie wychodzi. Czy to możliwe, że nie chce już ze mną rozmawiać? Zapytać jej wprost? Gimnazjalistka

Może dokładnie przejrzyj to, co jest dostępne na jej profilu, obejrzyj zdjęcia, przekonaj się, czy się zmieniła. Napisz coś serdecznego, może pochwal jakieś jej zdjęcia, zapytaj o szczegóły i poczekaj na odpowiedź. Bardzo by się przydało spotkanie na żywo. Jeśli nie mieszkacie za daleko, to warto by jej podać kilka terminów. Zobaczysz, jak zareaguje. Przyjaźniłyście się, więc możesz po prostu napisać, że bardzo Cię ucieszyło jej zaproszenie, ale teraz czujesz, że brakuje czegoś w Waszej relacji. Zapytaj, czy się mylisz. W przyjaźni bardzo potrzebna jest wolność. Rodzinę się ma, ale przyjaciół się wybiera. Czasami coś mija, ale czasami też wraca. Dzięki Internetowi wiele relacji między krewnymi lub dawnymi przyjaciółmi zostało odnowionych. Więc jeszcze próbuj, zapytaj, spróbujcie się spotkać, ale jeśli to się nie uda, trudno. Ważne, że masz dobre wspomnienie z dzieciństwa. Tego, co było dobre, nikt nie może odebrać.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione