nasze media Najnowszy numer MGN 12/2023
dodane 24.02.2017 16:00

Nie ma się czego bać

Ważny dla mnie chłopak w zeszłym tygodniu przywitał się ze mną oraz siedział ze mną na stołówce i rozmawialiśmy. Następnego dnia, kiedy nie wybrałam jego propozycji reklamy, tylko czyjąś inną, to przeklął oraz pokazał na mnie środkowy palec. Boję się, że on chce się na mnie zemścić. Zmartwiona

A ja mam nadzieję, że on nie będzie się chciał mścić. Może ma wybuchowy charakter, reaguje bez zastanowienia. Był zły, brzydko zareagował i możliwe, że już o tym nie pamięta. Ludzie wybuchowi często nie pamiętają, co w nerwach powiedzieli lub zrobili.
Gdyby jednak on był pamiętliwy, to spokojnie przeczekaj jego złość. W szkole tyle się dzieje, że pojawią się inne problemy i on zapomni o tym, że nie wybrałaś jego pomysłu. Może przez pewien czas nie szukaj z nim okazji do rozmowy, ale za tydzień, czemu nie. Tylko nie wracaj do tego wydarzenia, przecież Ty masz prawo mieć swoje zdanie i głosowałaś tak, jak uznałaś. Jednocześnie zastanów się, czy on powinien być dla Ciebie tak ważny, skoro zachował się tak mało kulturalnie.
Głowa do góry, niczego się nie bój, bo lęk paraliżuje i odbiera logiczne myślenie. Ludzie wierzący kompletnie nie muszą się bać.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..