nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 28.02.2017 16:00

Zadanie dla przyjaciółki

Niedawno mojej przyjaciółce spodobał się nasz kolega z klasy. Na początku nic o nim nie wspominała, ale ostatnio zaczęła ciągle o nim mówi. Cały czas rozpacza, że on jej nie kocha a ona nie może nic zrobić. Nie wiem co mam zrobić. Jako jej koleżanka powinnam jej pomóc, tylko nie wiem, czy mam ją wspierać w umówieniu się z nim, czy raczej pomóc jej zapomnieć. Wierna przyjaciółka

Wierna i dobra przyjaciółka po prostu słucha. Nie pomagaj im się spotkać, bo jak coś nie wyjdzie, niech nie będzie na Ciebie. Zapomnieć ona teraz nie będzie potrafiła. Dlatego słuchaj jej, ale też odwracaj jej uwagę od tego tematu, jak najwięcej żartuj, na ten temat też. Powiedz, by uważała, bo jak go będzie tak zachwalała, to i Ty się zakochasz. Nie traktujcie tego tematu za poważnie. Bo pewnego dnia jej przejdzie.
Okazuj zrozumienie, ale odsuwaj ją trochę od nieustanego myślenia i mówienia o nim.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10