nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 22.02.2017 16:00

Utrata przyjaciółki

Miałem przyjaciółkę. Znaliśmy się od przedszkola i zawsze rozmawialiśmy ze sobą o wszystkim. Teraz, gdy jesteśmy w 6 klasie wszystko się zmieniło, woli rozmawiać z innymi kolegami i koleżankami. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, bo wydawało mi się, że to będzie prawdziwa przyjaźń. Nie umiem już wytrzymać z myślą, że straciłem tak bliską mi osobę. Opuszczony

Widocznie nadszedł dla niej czas, że chce poznawać nowe osoby, że ma taką potrzebę. Jeśli Ty jesteś z tego powodu smutny, to ona tylko bardziej będzie się oddalała. Spróbuj wziąć z niej przykład i swobodnie podchodź do koleżanek i kolegów, stawaj przy nich, słuchaj rozmów, śmiej się z nimi. Skup się bardzo na swoim rozwoju, może poszukaj nowych pasji. Niech ona zobaczy, że jesteś pełen energii, zadowolony, towarzyski. Może jeszcze wróci Wasza przyjaźń, a teraz tak jak ona poznaj bliżej inne osoby. To też jest w życiu potrzebne. Wchodzicie w czas dorastania, który jest też czasem wielkich poszukiwań nowych kontaktów z rówieśnikami. Wiem, że Ci smutno i ciężko, ale jakoś to przeżyj i obróć na dobre.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10