nasze media MGN 05/2024
dodane 18.01.2017 09:03

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zapałowie

15 stycznia 2017 roku po raz XIII do parafii NSPJ w Zapałowie przybyła młodzież i dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjum znajdujących na terenie gminy Wiązownica.

zobacz galerię

O godzinie 14:00 w kościele NSPJ ks. proboszcz Władysław Pieniążek gospodarz parafii, przywitał wszystkich przybyłych uczestników Przeglądu Kolęd i Pastorałek wraz z opiekunami. Następnie odbyły się występy uczestników w III kategoriach. Jako pierwsi wystąpili soliści i zespoły w kategorii wiekowej kl od I -III. Kolejni wykonawcy to soliści i zespoły z klas od IV – VI. Jako ostatni ubogacali nas swoim śpiewem gimnazjaliści.

Wszyscy występujący byli nie tylko wspaniale przygotowani od strony muzycznej, ale też mogli się pochwalić pięknymi strojami. W przeglądzie Kolęd i Pastorałek w wzięło udział 120 osób. Każdy z uczestników po skończonym występie otrzymał dyplom za uczestnictwo i pamiątkowy album. Na zakończenie, wszyscy zostali zaproszeni do Domu Kultury na mały poczęstunek i ciepłą herbatkę przygotowany przez koło gospodyń wiejskich z Zapałowa. Niewątpliwie Przegląd Kolęd i Pastorałek choć przeszedł do historii to pozostawił w sercach i pamięci wszystkich wiele pozytywnych wrażeń i przyczynił się do wzrostu wiary.

« 1 »
Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zapałowie

Mały Gość DODANE 18.01.2017

Przegląd Kolęd i Pastorałek w Zapałowie

oceń artykuł Pobieranie..