nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 02.02.2017 16:00

Dlaczego mnie wybrał?

Przyjaźnię się z kolegą z klasy, bardzo wartościowym i mądrym chłopakiem. Nawet jestem zauroczona. Czy on też, tego nie wiem, ale coraz bardziej wszystko na to wskazuje. Lecz o nic jeszcze nie zapytał. Niestety, moja przyjaciółka to ładna i popularna dziewczyna, która prowadzi ranking chłopaków, których zdobyła. Z nim jeszcze nie chodziła, więc chce działać. Póki co wypytuje mnie, o czym rozmawiamy, co nas łączy. Boję się, że on padnie jej ofiarą, ale nie rozumiem, dlaczego wybrał mnie. Gimnazjalistka

Przyjaciółka jest przebojowa i traktuje chłopaków przedmiotowo, bo co to za okropny pomysł, by prowadzić ranking zdobytych chłopaków. Mam nadzieję, że Twój przyjaciel nie da się zmanipulować, że powoli inni chłopcy też nie będą jak potulne baranki. Nie musisz jej odpowiadać na pewne pytania. Są tematy osobiste i absolutnie nie trzeba nikogo o tym informować. Np. gdyby on pewnego dnia zadał to ważne pytanie, to nie trzeba o tym informować koleżanek, a już absolutnie nie powinno się opowiadać szczegółów. Sądzę, że Twojemu przyjacielowi nie podoba się jej styl, sposób zachowania, wartości. Ty go zafascynowałaś. To może długo potrwać, nim on się odważy wyznać, że się podobasz, że jesteś dla niego tak ważna. Bądź wyrozumiała i dbaj o przyjacielskie relacje, bądź sobą, zresztą, on Cię właśnie taką polubił. Pytasz mnie, dlaczego wybrał Ciebie. On pewnie też tego nie wie. Po prostu zaiskrzyło, właśnie taki typ urody i charakteru mu odpowiada. To cudownie i należy się cieszyć. Moja rada- nie spiesz się, nie oczekuj wyznania jak najwcześniej. Jesteście jeszcze młodzi, lepiej trwać w przyjacielskich relacjach, ale iskierki lubienia niech przelatują między Wami. To jest piękne i młodzieńcze, sto razy lepsze niż "zaliczanie" chodzenia z kolejnymi chłopakami. Dziewczynom typu Twojej przyjaciółki wydaje się to niemożliwe, że inna koleżanka może z nimi "wygrać", że chłopak zwraca uwagę na inną. A to jest częste, bo w sumie chłopcy nie lubią takiego podejścia jakie ma przyjaciółka i jej powodzenie w kolejnych latach będzie raczej malało. Ciesz się tym, co jest, co masz, okazuj mu, że go lubisz.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10