nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 22.11.2016 09:33

Bolesław

Wieczorem, 13 listopada 2016 roku, świątynia Rzymskokatolickiej Parafii w Bolesławiu była świadkiem niezwykłego wydarzenia.

Stworzyli je laureaci, organizowanego przez naszą parafię, Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Profesjonalne jury złożone z pedagogów i muzyków Akademii Muzycznej w Katowicach nagrodziło 19 osób w 5 różnych kategoriach wiekowych:
W kategorii Przedszkola: I miejsce Emilia Marcjan (Bolesław), II miejsce -Karolina Siudyka (Bukowno), III miejsce -Malwina Stempel (Sławków), wyróżnienie -Zuzanna Sałakowska (Bolesław)
W kategorii Szkoły Podstawowe klasy I-III: I miejsce -Zofia Mittman (Osiek), II miejsce -Kajetan Widzisz (Sławków), III miejsce -Bartosz Kłys (Dobieszowice ) i Martyna Główka (Bukowno)
W kategorii Szkoły Podstawowe klasy IV-VI: I miejsce -Sonia Fiedor (Dobieszowice), II miejsce -Wiktoria Siudyka (Bukowno), III Miejsce -Emilia Kańczuga (Bukowno) i Aleksandra Hartabus (Dobieszowice)
W kategorii Gimnazja: I miejsce -Mikołaj Koza (Sławków), II miejsce -Zofia Kolesińska (Sławków), III miejsce -Natalia Lewandowska (Sławków)
W kategorii Szkoły Średnie i Starsi: I miejsce -Sylwia Muzyk (Bukowno), II miejsce -Natalia Balik (Łobzów), III miejsce -Aleksandra Bystroń (Bukowno)
Uroczysty koncert laureatów rozpoczęli Polonezem uczniowie i uczennice szkoły Podstawowej w Bolesławiu i Podlipiu.
(zdjęcia autorstwa p. Grzegorza Jasicy)
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione