nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 11.12.2016 16:00

Jeszcze nie wiadomo

Mijamy się na szkolnym korytarzu i raczej odwracam wzrok, ale wiele razy przyłapałam go, że się na mnie patrzy. Częściej udajemy, że się nie widzimy. Na apelu usiadł za mną, razem z kolegami zapisał się na naszą klasową wycieczkę. Jak mam to rozumieć? 13-latka

Moim zdaniem sytuacja jest dobra. Pewnie, że każda dziewczyna marzy, aby chłopak zachowywał się dojrzale, odpowiedzialnie, normalnie rozmawiał, dopytywał, wysłuchiwał. Ale mowy nie ma, by tak zachowywał się nastolatek. Większość chłopaków nie radzi sobie z tym, co czują. A ponieważ według tradycji to oni powinni się starać o dziewczynę, więc to ich już kompletnie przerasta. Są pełni kompleksów, chociaż za nic się do tego nie przyznają, czasami nawet o tym nie wiedzą. Oczywiście, są wyjątki. Czasami chłopak wyobraża sobie, że dziewczyna go przewyższa pod każdym względem, myśli, że nie ma szans, nie może uwierzyć, że ona czeka na niego. Czy tak jest w Waszym wypadku, nie wiem, ale jego zachowanie raczej na to wskazuje. Albo on sam nie wie, co się z nim dzieje i dlaczego go ciągnie w Twoją stronę, albo bardzo go do Ciebie ciągnie, ale nie wierzy, że ma szanse. Nie spuszczaj oczu, nie udawaj, że go nie widzisz. Zacznij się zachęcająco uśmiechać, niech się odezwie. A wspólna wycieczka to wielka szansa, by normalnie się odzywać. Bo w Waszym wieku ważna jest przyjaźń, koleżeństwo, rozmowy.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione