nasze media Najnowszy numer MGN 01/2022
dodane 04.12.2016 16:00

Kiedy zaczynamy?

W 4 klasie wybrałem ją sobie, ponieważ jest ładna i ma fajny charakter. Ma dobrą opinię w klasie i niestety lubi się obrażać o byle co. Marzę, abyśmy byli parą. Zacznę chyba w 7 klasie. Dziewczyny mówią, że zaczną się starać o chłopaka w 7 klasie. Problemem jest to, że w naszej klasie jest chłopak, którego wszystkie dziewczyny uważają za ideał. Jednak on w ogóle się nie stara. Czy mam się zachowywać tak jak on, żeby mieć dziewczynę? Nie rozumiem tego. Szóstoklasista.

Posiadanie dziewczyny lub chłopaka to nie tylko kwestia wieku. Można być zauroczonym, można o kimś marzyć, a wzajemności nie ma i trudno. Nawet studenci miewają problem ze znalezieniem swojej drugiej połowy. Dlatego planowanie, że w siódmej klasie będzie się miało parę jest trochę dziecinne.
Nie upodabniaj się do tego idola dziewczyn. Ty bądź sobą! Właśnie fakt, że chłopakowi jest obojętne, czy go lubią czy nie pokazuje, że nie trzeba się o powodzenie starać.
Dbaj o swój rozwój, staraj się być silny psychicznie, bo dziewczyny nawet podświadomie lgną do takich chłopaków. Czyli też mocny charakter, odporność na kłopoty, zero histerii, poczucie humoru i jakaś pasja. To cechy, o które warto dbać.
W siódmej klasie raczej nie powstają trwałe pary. Ale w tym właśnie wieku temat podobania, chodzenia, braku wzajemności staje się bardzo ważny. To trwa potem kilka dobrych i trudnych, ale też pięknych lat.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Anonymous
 • 2
  Alex
 • 3
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 4
  gr3
 • 5
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113

Najwyżej docenione