nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 23.11.2016 16:00

Dobrze, gdy jest niedobrze

Trochę się boję Boga, a przecież tak nie powinno być. Nie rozumiem dlaczego wszystko się zniszczyło, rok temu, gdy Go spotkałam, wydawało mi się, że już zawsze będzie dobrze. 12-latka

Źle Ci się wydawało, że już zawsze będzie dobrze. Jeśli wszystko układa się idealnie, to trzeba się wtedy przygotować na trudniejszy czas. Bo takie jest życie na ziemi, że raz jest radośnie, wręcz idealnie, a raz trudno lub nawet bardzo, bardzo ciężko. Poza  tym, gdy mamy problemy, to częściej uciekamy się do Boga, bywamy z Nim w lepszym kontakcie. Dlatego to dobrze, gdy nam niedobrze, bo nie usypiamy wtedy swojej czujności w walce ze złem. Chcemy wtedy być w jedności z Bogiem. Bóg jest tak wszechmocny i potężny, że nie dzieje się nic złego, jeśli się Go trochę boisz. Staraj się Go poznawać, ale na miarę swojego wieku i za jakiś czas nastaną znowu cudowne chwile. Nie można bez przerwy tkwić na Górze Tabor, gdzie apostołom tak się podobało, że już nie chcieli zejść na dół. A Pan Jezus im jednak kazał iść do codzienności.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione