nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 15.11.2016 16:00

Chce być sama?

Przyjaciółka się odsuwa, jest ciągle smutna, siedzi sama. Ja ją zapraszam, by podeszła do grupy, ale ona mówi, że coś czyta, nie podejdzie. Ja podchodzę, ale ciągle ktoś mnie odwołuje, a ona zostaje. Lubię ją, ale nie mogę być ciągle z nią, a z innymi nie. Gimnazjalistka

Przyjaciółka przeżywa chyba ciężkie dni i jeśli mówi, że masz odejść, to znaczy, że nie chce, żebyś odeszła. Ja rozumiem, jak drażniące jest jej zachowanie, ile tam zazdrości. Może po prostu przez jakiś czas Wasze relacje ulegną ochłodzeniu. Nie martw się, nie zabiegaj, bo będzie odpowiadała tak, jak dzisiaj, czyli odejdź, zostaw itd. Na siłę jej nie uszczęśliwisz. Ale postaraj się pomyśleć, co ona czuje, jak ona to wszystko widzi. Ty jesteś radosna, popularna, nawet z kolegą sobie dobrze i wesoło radzisz. Ona się odsuwa, więc jest coraz gorzej. Skoro Ci na niej zależy, to pogadajcie szczerze poza szkołą. Nie wiem, czy ona będzie szczera. Podkreślaj, że ją lubisz, ale jesteś osobą otwartą, towarzyską, energiczną. Ciągle pytaj, czy pójdzie gdzieś z Tobą, jeśli powie, że nie, to podkreślaj, że jej wybór.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione