nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 16.11.2016 16:00

Przebacz

Katechetka dała mi psalm i zapomniała powiedzieć organiście, który zagrał inną melodię, której ja nie umiałam. Zaczęłam śpiewać znaną mi melodię i to mi nie wyszło. Dlatego pewien chłopak chciał, bym już nigdy nie śpiewała w kościele. Dziewczyny, które myślą, że mają władze nad całą klasą, wyrzucały mi piórnik do śmieci, mazały książki. Teraz dały sobie spokój. Nauczyciele podkreślają, że pięknie śpiewam, a to innych chyba złości. Odrzucona

Rozwijaj swoje umiejętności, bądź odporna na różne złośliwości. Ich źródło tkwi w zazdrości i w sumie to ci okropnie zachowujący się rówieśnicy męczą się z tym paskudnym uczuciem. Ono uderza w nich i to mocno. Pewnie, że to bardzo przykre, że to wręcz skandal, że w scholi, w szkole jest tyle zawiści, nieżyczliwości. Przebacz w sercu tym złośliwcom i módl się słowami Pana Jezusa "Panie, przebacz im, bo nie wiedzą, co czynią". Cieszę się, że to się skończyło. Oby już nigdy się nie powtórzyło, gdyż wtedy należy wezwać na pomoc dorosłych.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione