nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 09.11.2016 16:00

Dobry pomysł?

Chciałabym mieć długie włosy. Dlatego wpadłam na pomysł, żeby kupić sobie doczepiane włosy. Czy to dobry pomysł? Mam włosy średniej długości. Proszę o pomoc. Jak inaczej przyśpieszyć wzrost włosów? 13-latka

Moim zdaniem to rodzice dziewczyny 13-letniej decydują, czy powinna ona mieć doczepiane włosy. Ja bym się jako mama nie zgodziła, ale jestem z poprzedniego pokolenia. Co powiedzą Twoi rodzice- nie wiem. Mam wrażenie, że jesteś bardzo niecierpliwa i jeśli masz pomysł na cokolwiek, to chcesz natychmiastowej realizacji. Włosy w miarę szybko urosną. Niby można je szczotkować, zdrowo się odżywiać, dbać o dużą ilość warzyw i owoców, ale czy to pomoże- nie wiem. Każda kobieta wspomina ze swojego życia okresy zapuszczania, potem ścinania, zapytaj mamę, jak to u niej było, bo to stary jak świat problem. Polecałabym cierpliwe zapuszczanie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10