nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 04.11.2016 16:00

Nawiązać kontakt

Spotkałam wczoraj na spotkaniu w kościele chłopaka, na którego zwróciłam uwagę latem. Chyba był miło zaskoczony, że mnie zobaczył. Czułam jego spojrzenie, o ile to nie złudzenie. Sęk w tym, że raz sie go wstydzę, raz nie, a poza tym może i on się wstydzi? Wnioskuję tak z jego zachowania. Może on będzie mnie unikał z powodu własnej nieśmiałości? Niepewna

Nie analizuj tak tej sytuacji. Nie myśl o tym, co on myśli, bo tego nie wiesz. Ciesz się, że się spotkaliście. Przychodź na spotkania, obserwuj go, uśmiechaj się, spoglądaj, a jeśli się odważysz, to podejdź, zamień z nim kilka słów, ale na luzie. Masz śmiałość, to podchodzisz, nie masz śmiałości, to tylko zerkasz. Nic na siłę. Ważne, że się spotkaliście, że są szanse na dalsze spotkania. Staraj się w miarę możliwości być w pobliżu, z nim zetknąć się przy wychodzeniu i takie podobne zachowania. Już natura Tobą pokieruje. Nieśmiali też w końcu sobie radzą, bądź cierpliwa.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione