nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 25.10.2016 16:00

Aby mnie polubił

Mam w klasie chłopaka, który mi się podoba. Ale jemu podoba się inna. Codzienne wymieniają się rzeczami, a mnie praktycznie nie zauważa. Należymy do jednej parafii, on jest ministrantem, a ja śpiewam w scholi. Byliśmy ostatnio na wycieczce i był dla mnie miły, rozmawialiśmy dużo. Chciałabym, aby on mnie lubił tak jak ja jego. Co mam zrobić? 11-latka

Przecież masz powody do radości, bo rozmawialiście i oboje działacie w parafii. W październiku pewnie będziecie się widywać częściej, można wtedy zagadać pod kościołem.Potem Adwent i roraty, okazji do spotkań będzie więc dużo Najlepiej być chwilkę w większej grupce chłopaków i dziewczyn, żartować, pośmiać się. Skoro z Tobą rozmawiał i był miły, to znaczy, że Cię lubi. Nie bądź nachalna, spokojnie i z uśmiechem czekaj, aż czas jego zainteresowania koleżanką przejdzie. Wielu chłopaków nie traktuje żartów koleżankami tak poważnie, więc dbaj o Wasze koleżeńskie relacje w szkole i parafii, ale się nie narzucaj.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione