nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 24.10.2016 16:00

Scenariusz Boga czy mój?

Byłam w nim kiedyś zauroczona, ale on nie zwracał na mnie najmniejszej uwagi, więc robiłam wszystko, by o nim zapomnieć. Gdy już było dobrze, to nagle go spotykałam i wszystko wracało z większą siłą. Teraz zdarzyło się po raz kolejny. Odczytywałam to zawsze jako Boże znaki, bo modlę się o dobrego chłopaka i proszę, by to mógł być on. Jednak wczoraj uznałam, że koniec z tym, że mam dosyć, bo w kółko o nim myślę. Jak się pozbyć uczucia? 15-latka

Jeśli teraz wyraźnie czujesz, że to uczucie nie buduje, ale wprowadza niepotrzebne zamieszanie, to kończ. Tak spokojnie i cierpliwie. Tego się nie da zrobić na rozkaz, tylko przez lekkie wyśmiewanie się z różnych sytuacji, głównie ze swojego "zakochania". Kpina i śmiech to mocna broń i skuteczna. Rzuć się w jakieś działanie, byś nie miała za dużo czasu. Najlepiej módl się o dobrego chłopaka w odpowiednim czasie. Jeśli mimo tego on znowu wróci do Twoich myśli, to śmiej się z tego i nie przejmuj się. "Boże, Ty się tym zajmij"- powtarzaj wesoło modlitwę św. Chabrela. Zostaw już analizowanie obecnej sytuacji, zawierz Bogu ten problem, który jst częstym elementem dojrzewania.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione