nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 17.10.2016 16:00

Oddaj to Panu Bogu

Od lat mam w sercu pewnego chłopaka, ale postanowiłam po raz kolejny, że to już koniec. Mimo gorących modlitw nie pojawiła się wzajemność. Tak się męczyłam, że teraz modlę się, by już mieć wole serce. I gdy już w kościele spływa na mnie wielki spokój, ukojenie, to nagle go widzę i pojawia się pytanie, dlaczego on mi wchodzi w zasięg wzroku, gdy już prawie jestem wolna? Oszaleję do tej huśtawki, to jest męczące, mama tego dosyć. Umęczona

Nie myśl tyle o tym. Bo niby wołasz "Jezu, ufam Tobie", ale tak naprawdę, to masz swój pomysł na problem. Chcesz, by chłopak nie tkwił już w Twoim sercu i myślach. O to prosisz, czyli masz swoją koncepcję. A Bóg Ci pokazuje, że ma inny plan. Ale nie wiadomo jaki. Może ta karuzela to dla Ciebie znak, byś całkowicie zostawiła ten problem Bogu. Ileż ja listów dostaję od dziewczyn czekających na uczucie lub wzajemność. A potem nagle problem się rozwiązuje, pojawia się dobry chłopak. Tego momentu nie da się zaplanować! Powodzenia, spokoju, ciszy, cierpliwości, ale też mniej emocji, więcej zaufania w Bożą Opatrzność. Tak ślicznie czujesz więź z Bogiem. Ciesz się z tego. A czy on jest dla Ciebie czy nie, tego Ci nikt nie powie. Odłóż to pytanie, czekaj i żyj teraźniejszością.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione