nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 26.09.2016 22:06

Nieporozumienia

Chciałem wyjaśnić pewne nieporozumienie, napisałem nieco dosadnie, co myślę i poprosiłem koleżankę o spotkanie. Ona się zdenerwowała, szybko zamieściła swoje zdjęcie z chłopakiem / są od niedawna/, wyrzuciła mnie z kontaktów, ostentacyjnie nie odzywa się do mnie, ignoruje, a przecież tak dobrze się znamy. Kompletnie nie rozumiem jej zachowania. Nastolatek

Zachowaj spokój. To właśnie zadanie dla mężczyzn, by przy dziewczęcych histeriach zachować spokój, nie dać się ponieść emocjom. Możliwe, że ona sobie coś wyobraziła, dlatego potem takie zdjęcie, możliwe, że konsultowała się z chłopakiem. Podkreślam- nie myśl o tym, bo nie warto. Zajmij się swoimi sprawami, nie obrażaj się na nią, czekaj aż jej przejdzie, ale też nie proś o rozmowę, przynajmniej przez jakiś czas. Ty jej nie usuwaj z kontaktów, Ty się nawet zachowuj tak, jakby się nic specjalnego nie stało. Zachowuj się jak osoba dojrzała wobec dziecka, które kaprysi, obraża się itd.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione