nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 21.09.2016 16:00

Nawiązać znajomość

Chodzę na zajęcia taneczne. Jest super i nie żałuję. Tylko dziewczyny są trochę starsze i w ogóle. Niektóre przychodzą ze swoimi koleżankami, a niektóre nie. Chciałabym kogoś poznać. Jak zacząć rozmowę? Czy krótko rozmawiać? 13-latka

Nie ma jednego przepisu. Zaczyna się zawsze od uśmiechu. Szczerego, pełnego życzliwości. Jeśli ktoś nasz uśmiech odwzajemnia, to mówimy np. "cześć, podobają ci się te zajęcia, bo mi bardzo". Podnoś głowę, przyglądaj się dziewczynom i uśmiechaj się. Jest tak zwany typ uśmiechu porozumiewawczego, nawiązującego rozmowę. Może jesteś tak spięta, że nikt Cię nie zagaduje? Do tego potrzebna jest życzliwość wobec ludzi, więc o każdej dziewczynie z tańców myśl dobrze, uśmiechaj się do nich i nie planuj od razu wielkiej przyjaźni, bo one może nie mają takiej potrzeby. Zacznij od nawiązywania kontaktów. Wchodząc na zajęcia mów głośno „cześć”. Czasami rzuć jakąś uwagę, że jedna ciekawie ścięła włosy, że ma coś fajnego ubranego, czasami tylko uwaga o pogodzie- że ciepło, zimno itd. Zobaczysz, kto jak reaguje. Ważne, że się zdecydowałaś na tańce, to świetny pomysł.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione