nasze media MGN 07/2024

ps

dodane 07.09.2016 10:31

Tydzień z Arkadio

W każdy poniedziałek – nowy singiel. We wtorek – cytat z utworu. W środę – autorski vlog. W czwartek na Facebooku – freestyle na żywo. W piątek – konkurs. Czyli tydzień z raperem Arkadio.

Arkadio - Sedno (prod. Paul Cabbin) || VIDEO HD || #NIERZADKO
RTCK TV

Arkadio od kilku lat jeździ po Polsce z hasłem „Rób to, co kochasz”. Nagrywa, koncertuje, przemawia… „Postanowiłem, że będę z Tobą w kontakcie na bieżąco!” – mówi do swoich słuchaczy. I rozpoczyna dużą akcję w Internecie.

„Zaczęło się od »tłustego freestylu«, który odbywa się cyklicznie w każdy czwartek. Ty wrzucasz mi tematy podczas transmisji live – a ja w tym samym momencie o nich rapuje. Postanowiłem poszerzyć to działanie na cały tydzień. Stąd np: co poniedziałek premiera całkiem nowego singla, a w środę vlog. Pewnie zastanawiasz się – ile można wytrzymać, wypuszczając nowy utwór co tydzień. Obserwuj więc i sam się przekonaj!" – mówi raper.

W ostatni poniedziałek Arkadio opublikował pierwszy z serii klip do singla „Sedno”. Znaleźć go można na kanale YouTube RTCK.TV pod adresem https://youtu.be/x5RO3CRndLw.

W każdą środę Arkadio opublikuje na blogu RTCK swój autorski vlog - www.rtck.pl/blog/.

W czwartki na jego profilu na facebooku freestyle live. 

Tydzień z Arkadio  

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..