nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 16.09.2016 16:00

Możesz sobie marzyć

Ten chłopak podoba mi się od 2 lat. Postanowiłam, że dam sobie z nim spokój, ale nie potrafię. Widujemy się bardzo rzadko, głównie na pielgrzymkach. On na mnie nie zwraca najmniejszej uwagi, nie odezwał ani słowem. A ja nie mam odwagi zagadać. Ogólnie jestem dosyć nieśmiała, a co dopiero w takich okolicznościach. Mama mi mówi, że on ma dopiero 16 lat, a w tym wieku większość chłopaków jest jeszcze niedojrzała. Dlatego chcę dać sobie z nim spokój, ale nie umiem. 16-latka

Każdy marzy o zakochaniu. Taka jest ludzka natura. Ale rzadko w Waszym wieku powstaje para na poważnie. Mama ma o tyle rację, że chłopak w tym wieku ani nie chce poważnego chodzenia, ani nie jest w stanie wytrzymać odpowiedzialności za drugą osobę. Nie przejmuj się tym, że nie potrafisz się odkochać. Nic z tym nie rób. Organizm młodej dziewczyny jest tak nastawiony na uczucie, że wybiera sobie często kogoś, kto jest nieosiągalny. Czasami to nauczyciel, trener, ksiądz, czasami jakiś muzyk, aktor, sportowiec. Trzeba spokojnie czekać, aż uczucie odpuści. Ten chłopak niech będzie dla Ciebie młodzieńczym zauroczeniem bez wzajemności i tyle. Już znasz to uczucie, już jesteś "zajęta marzeniami" i cierpliwie czekaj oraz się módl o dobrego chłopaka, cicho szepcząc, że to mógłby być on.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione