nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 11.09.2016 16:00

Niepotrzebne afery

Wyszła u nas afera. Ostrzegałam przyjaciółkę przed pewnym chłopakiem, ale ona mi nie uwierzyła. Doszły do mnie fragmenty rozmów, które prowadziła na mój temat, ale i ona dostała moje zdania, bo pisałam o niej i tym chłopaku do koleżanek. Wszyscy mówią, że jestem ładniejsza od niej, ale to ona ma chłopaka, a ja podobno jestem zazdrosna. Wydaje mi się, że to ona jest ładniejsza, przecież to ją wybrał chłopak. Gimnazjalistka

Sprawy podobania, zauroczenia lepiej aby były prywatną sprawą. Bo widzę, że w Waszym środowisku kompletnie nie uznajecie tajemnicy korespondencji. Przesyłacie treść listów dalej, demaskujecie, plotkujecie, tworzycie afery. Nie krytykuję Cię absolutnie, bo nie zrobiłaś nic złego, ostrzegałaś przyjaciółkę, ale inni zachowali się nieładnie. Dlatego nie pisz o prywatnych sprawach, bo nie wiesz, do kogo ta wiadomość dojdzie. Skoro inni twierdzą, że jesteś ładniejsza, to się ciesz. Każda normalna nastolatka jest niezadowolona ze swojego wyglądu. Nawet te prześliczne. Ty jesteś zazdrosna o nią, a ona pewnie o Ciebie, więc lepiej wrócić do koleżeńskich relacji, a najlepiej podać sobie ręce na zgodę i tworzyć w klasie zgraną grupę rówieśników, otwartą ciągle na nowe osoby.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione