nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 03.09.2016 16:00

Granice krytyki

Zgodziłam się chodzić z chłopakiem, ale zaczynam żałować. On krytykuje moje stroje, uważa, że powinnam się ubierać jak inne dziewczyny, czyli odsłaniać co się tylko da. Nie spodobała mu się moja nowa sukienka, ciągle krytyka, że coś jest nie tak. Mam tego dosyć. Gimnazjalistka

Jak najszybciej powiedz, co Cię drażni, co się nie podoba, na co się nie zgadzasz i jakie masz wątpliwości. Bądź stanowcza, bo przecież nie możesz się tak źle czuć. Powiedz, że poczułaś się traktowana przedmiotowo i że to Ci się nie podoba. Opakowanie jest miłe dla oka, ale jeśli on chce tylko opakowania, to Ty protestujesz i żegnasz. Zaznacz też swoją krytyczną opinię na temat strojów niektórych dziewczyn. Jesteś sobą. Jeśli chce być z Tobą nadal, musi Cię przyjąć taką, jaka jesteś. Ale zachowaj spokój. On pewnie chce, by jego dziewczyna pokazała swoją urodę innym. A Ty ją i tak masz, nie jesteś na pokaz. Sama zdecyduj, czy rozstanie nie będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione