nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 27.08.2016 16:00

Niepewność

Jestem raczej nieśmiała, ale zauważyłam, że pewien kolega ciągle mi się przygląda, uśmiecha się. Nie odważyłam się zachęcić go uśmiechami, bo się wstydzę. Nie potrafię flirtować jak niektóre koleżanki. Myślałam, że on jest odważniejszy, że będzie próbował nawiązać kontakt. Gimnazjalistka

Moim zdaniem jego zachowanie to jasne sygnały, że robisz na nim wrażenie, że coś by chyba chciał zacząć. Dobrze by było jakoś mu pomóc. Ale może Twoja niezaradność, nieumiejętność flirtowania też mu się podoba? Bo to wcale nie jest tak, że chłopkom podobają się tylko energiczne, przebojowe i flirtujące dziewczyny. Tylko może jednocześnie on nie jest do końca pewny tego, co czuje. Może czekał na jasny sygnał z Twojej strony, może chce wiedzieć, co Ty o nim myślisz? Może boi się ryzykować?  Wbrew pozorom nawet odważni chłopcy mają kompleksy, nie wierzą w siebie, potrzebują dziewczęcych podpowiedzi. Ale to nie znaczy, że musisz sygnalizować, bo może takie delikatne iskrzenie i niepewność są Wam obojgu potrzebne.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Anonymous
 • 3
  Alex
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 03.04.2020
  łączna liczba komentarzy: 44

Najwyżej docenione