nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 22.08.2016 16:00

Niejasne sygnały

Zaprzyjaźniłam się z chłopakiem, któremu się podobam. Jest świetny, ale ja nic do niego nie czuje, po prostu nic. On odprowadza mnie do domu i piszemy. A mi podoba mi się inny, próbowałam zagadywać, ale później dałam sobie spokój. Przez krótki czas jakby starał się o mnie, ale zrezygnował, może przeze mnie, bo nie dałam żadnego sygnału. Chcę z nim nawiązać kontakt, ale mi głupio wobec tego, który jest blisko, pełen nadziei, że coś z nas będzie. Niczego mu nie obiecywałam, on nie prosił, ale zachowanie dużo pokazuje. Nastolatka

Zacznij od tego, że nie pisz z nim zbyt często. Nie odpisuj od razu, gdy nawet zaczniecie rozmowę, to szybko kończ. Gdy on chce Cię odprowadzać, kombinuj, by to było niemożliwe, by inni szli z Wami itd. Gdy już rozmawiacie lub piszecie, to nie bądź zbyt rozmowna, nie pisz zbyt dużo i ciągle, ciągle niech tego będzie mniej. Gdy on zapyta, co się dzieje, to powiedz, że narozrabiałaś, bo dawałaś nadzieję na bliską relację, a chociaż go lubisz, to jest lubienie przyjacielskie. Tylko mocno się zastanów, bo często dziewczyny mają tak jak Ty, a potem żałują, że chłopaka odrzuciły. Jednego jestem pewna, by go nie oszukiwać, by on wyczuł, że jesteście koleżeństwem, podkreślaj czasami słowo przyjaźń... Uśmiechaj się szczególnie serdecznie do tamtego chłopaka, który Ci się podoba. Próbuj go jakoś ośmielić.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione