nasze media Najnowszy numer MGN 10/2018
dodane 14.08.2016 16:00

Kłopoty "zakochanej pary"

Bardzo lubię jedną z klasowych koleżanek. Zaprzyjaźniliśmy się, spędzaliśmy razem przerwy Niestety, klasa tak nam dokuczała, tak kpiła, że urwaliśmy kontakty. A bardzo bym chciał nadal się przyjaźnić. Tak lubię tę dziewczynę. 11-latek

Przyjaźń chłopaka i dziewczyny zawsze budzi emocje wśród rówieśników. Bo klasa jest przekonana, że łączy Was uczucie, czyli coś, co ich ciekawi, niepokoi, interesuje. Dlatego tak głupkowato się zachowują. Zerwaliście kontakty, by mieć spokój, ale potajemnie możecie je utrzymywać. Możecie do siebie pisać, rozmawiać przez różne komunikatory. Teraz są wakacje, więc może moglibyście się też spotykać? A najlepiej utworzyć grupkę rówieśników, gdzie byliby chłopcy i dziewczyny. Gdyby to się udało, byłoby pięknie. Jeśli nie, to trzeba cierpliwie czekać, aż rówieśnicy dojrzeją i nie pokazywać, jak Was ich zachowanie męczy.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10