nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 09.08.2016 16:00

Ta najpiękniejsza

Już ponad rok podoba mi się o rok młodsza koleżanka. Cały czas o niej myślę. Nigdy się do niej nie odezwałem, mimo że ciągle się mijamy w szkole. Boję się, że w 3 klasie też nie uda mi się z nią porozmawiać, to potem pójdę do średniej szkoły i już nigdy nie będę miał okazji jej spotkać. W szkole jest zawsze ze znajomymi, jest w swoim gronie lubiana i do tego jest najpiękniejszą dziewczyną w szkole. Może mi pani coś doradzi, chodź wiem ze jest to trudne. Gimnazjalista

Jest tylko jedna rada- przemóc się i zagadać do niej. Możesz ją znaleźć też na f-b i tam zagadać na początek. Wyjaśnić, że nie masz jak podejść, bo zawsze otoczona jest koleżankami. Cały rok szkolny to bardzo dużo. Możliwe, że odwaga pojawi się u Ciebie dopiero wiosną. Teraz staraj się poznać jej podział godzin i czasami z nią wchodź do budynku. Mów wyraźnie cześć, uśmiechaj się i wreszcie zagadaj. Kombinuj, by jak najczęściej mijać ją każdego dnia. Może w pogodne dni pojedziesz rowerem do jej miejscowości, może ją gdzieś spotkasz. Wtedy uśmiech i cześć. Następnym razem jakieś zdanie koleżeńskie, że znacie się ze szkoły itd. Jeśli nie odważysz zaryzykować, to trudno, to znak, że jeszcze nie dojrzałeś do takich sytuacji. Bo jednak to chłopak musi wyjść z inicjatywą. Odwaga może pojawić się w ostatniej chwili. Szukaj jej w sobie. O dobrą dziewczynę warto się modlić, całą tę sprawę oddać Panu Bogu. Często młodzi tak proszą, a wzajemności długo nie ma. Bo bywa, że tak jest lepiej. Bo nastolatek nie zawsze udźwignie ciężar bycia w związku.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione