nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 27.07.2016 16:00

Pożegnanie czarnych myśli

Wreszcie mnie odblokowało i przestałam się o wszystko zamartwiać i uczę się cieszyć z tego, co jest teraz, w danej chwili, tak jak mi Pani radziła. Faktycznie, z takim nastawieniem żyje się o wiele lepiej i milej. Nastolatka

Cieszę się, że to zrozumiałaś. Bo zamartwianie się w niczym nie pomaga. To nie sprawi, że kłopoty nie uderzą. Kłopoty są zawsze. Ale cokolwiek się dzieje, to i tak nadejdzie noc i sen, a potem poranek i nowa nadzieja. Zamartwianie się niczego nie poprawi, ale mocno pogorszy nastrój. Powtarzaj modlitwę św. Ojca Pio "Przeszłość oddaję Bożemu Miłosierdziu, przyszłość- Bożej Opatrzności, a teraźniejszość- Bożej Miłości/ czyli wielkiej dobroci. Lepiej spoglądać na życie optymistycznie, czarne myśli wyrzucać.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione