nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 20.07.2016 16:00

Męczący rówieśnicy

Od paru tygodni mój kolega bardzo mi się przyglądał. W końcu powiedział, że mnie kocha. I chodzi ze mną na przerwach. Moje koleżanki i koledzy cały czas się z nas wyśmiewają, pytają: "Kiedy ślub?" Mam już tego dosyć. Nawet nie pozwolą nam porozmawiać, bo zaraz są koło nas. Pomocy. 4-klasistka

Podejrzewam, że do  września albo mu przejdzie, albo klasa już się przyzwyczai. Niestety, w Waszym wieku tak właśnie się reaguje, gdy się ktoś w kimś w klasie zakocha. Nie trzeba wszystkich przerw spędzać razem. Możecie się umówić na jedną lub najwyżej dwie przerwy. Możecie pisać do siebie maile, a w szkole trochę ograniczyć kontakty, jeśli macie dosyć wyśmiewania. Gdy się z Was śmieją i dogadują, to Wy też się śmiejcie. Odpowiadajcie wesoło, bez złości, wtedy szybciej dadzą Wam spokój. Poproś kolegę, by w klasie nie mówił o tym, że kocha, bo to ma być Wasza sprawa, prywatna, w szkole zachowujcie się jak przyjaciele. Bo też przyjaźń jest w tym wieku najlepszym rozwiązaniem.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione