nasze media Najnowszy numer MGN 11/2018
dodane 19.07.2016 17:00

Niedźwiedzia przysługa

Koleżanka spytała się z ciekawości mojego przyjaciela, czy denerwuje go jak ja go ''podrywam''. On odpowiedział jej, że tak. Drugiego dnia próbowałam mu wytłumaczyć, że nic takiego nie robię. On stwierdził, że ją okłamał, a ja nie wiem, komu wierzyć. 12-latka

Nie wiesz, czy ją okłamał, czy też faktyczni Twoje zachowanie czasami go drażni. Nie dociekaj  prawdy, nie rób afery. Bądź radosna, może warto się bardziej kontrolować. W sumie nie stało się nic strasznego. Nie daj się wkręcać w takie "usłużne" doniesienia koleżanek. Czasami chłopcy nie rozumieją dziewczęcych intryg. No bo po co ona zadała mu takie pytanie? Może jej odpowiedział "tak", by dała mu spokój. Nie sądził, że zaraz Ci doniesie, że będzie liczyła na sprzeczkę między Wami. Na nią się nie obrażaj, do niego nie miej żalu i nie przejmuj się.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 2
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 3
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10
 • 4
  katolikwojownik
 • 5
  kociaczek