nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2018

Piotr Sacha

dodane 17.06.2016 10:22

Jesteśmy przy piłce

Jak to, przecież to Niemcy posiadali piłkę przez większość czasu gry… Ale meczu nie wygrali. Za to my mamy wreszcie drużynę, która nie popełnia błędów w obronie, gra pewnie, mądrze… i dopiero się rozkręca. Jesteśmy przy piłce!

Jak zapewniają polscy piłkarze, skuteczność przyjdzie w następnych meczach. Bramki się posypią – żaden kibic w to nie wątpi.

Na zdjęciu Grzegorz Krychowiak i Mario Goetze. Ta fotografia świetnie pokazuje, w jakim miejscu znalazła się nasza drużyna. Widzimy dwóch równych sobie specjalistów od „trzymania piłki przy nodze” (oczywiście to nasz zawodnik jest przy piłce :) ). Ani na getrach, ani na koszulce Polaka nie znajdziemy czterech mistrzowskich gwiazdek. Znajdziemy je za to na stroju Niemca (czwarta gwiazdka za mistrzostwo świata należy do samego Goetze). Nareszcie zagraliśmy z MISTRZAMI ŚWIATA jak DRUŻYNA. Jesteśmy przy piłce… Każdy pyta, co z tą piłką zrobimy w następnym meczu… I w kolejnych meczach. Bo nikt nie wątpi, że Polacy zagrają ich jeszcze kilka. Może pięć? Polska – Niemcy 0:0. Rewanż 10 lipca?

« 1 »

TAGI: EURO 2016

oceń artykuł

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  Slotkakotka
  ostatnia aktywność: 06.03.2018
  łączna liczba komentarzy: 1
 • 3
  AnnaŻ
  ostatnia aktywność: 03.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 2
 • 4
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 24.05.2018
  łączna liczba komentarzy: 26
 • 5
  Mosiosława
  ostatnia aktywność: 26.10.2017
  łączna liczba komentarzy: 10