nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019

MGN 07/2016

dodane 29.06.2016 17:00

Raczej z mamą

Nie rozmawiam w zasadzie z nikim, tylko z jedną przyjaciółką. Oprócz niej to czas spędzam z mamą. Jest mi żal, gdy widuję w sklepach roześmiane dziewczyny. Ja chodzę raczej z mamą. Wiem, że jest głupie, ale co mam zrobić? Jestem chyba nieciekawa, nie mam tematów do rozmów, boję się ciszy w rozmowach. A chłopaka to na pewno nie będę nigdy miała. Licealistka

Wiele dziewczyn tak ma, że najpierw przylepione są do mamy, a potem do przyjaciółki, wreszcie do chłopaka. Ciągły brak samodzielności. Nawet podejrzewam, że szukasz kogoś na miejsce mamy. A Ty najpierw naucz się bycia sama ze sobą, akceptuj się, bo jesteś świetna. Może z mamą porozmawiasz o swoich zainteresowaniach, niech Ci pomoże je znaleźć, bo Cię zna najlepiej i zależy jej na Tobie. Tylko wtedy skończą się problemy z kontaktami, jeśli sama siebie uznasz za ciekawą, mądrą itd. Nie można kochać bliźniego, jeśli się siebie nie kocha. Będzie dobrze za jakiś czas. Nie twierdź, że nie spotkasz chłopaka, bo teraz pary powstają czasami późno. Ale są różne powołania. Znam zadowolone, spełnione osoby żyjące samotnie, ale nie osobno. Same, ale nie samotne.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione