nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 24.06.2016 17:00

Utrzymać przyjaźń

Mam w klasie niezwykle dobrą przyjaciółkę. Bardzo dobrze się rozumiemy. Mieszkamy w sąsiadujących miejscowościach. Niestety, idziemy do różnych liceów. Szkoły są w tym samym mieście, ale oddalone od siebie. Oprócz zamiłowania do książek nie mamy raczej wspólnego hobby. Obie martwimy się, jak to będzie z nami w liceum. Czy nadal będziemy mieć tyle tematów do rozmowy? Nie wiem, czy będziemy miały czas spotykać się regularnie. Nie chcę stracić tak zaufanej przyjaciółki. Zastanawiam się, co mogłybyśmy robić, żeby nie stracić kontaktu. Szesnastolatka

Jesteście coraz bliższe dorosłości, więc będziecie się mogły odwiedzać, spotykać w weekendy. Czy Wasza przyjaźń przetrwa, zależy tylko od Was. Ja myślę, że sam fakt, że pójdziecie do różnych szkół, raczej nada Waszej przyjaźni czegoś nowego i ciekawego. Niech do Waszej dwójki dojdą nowe osoby, niech z Was będzie świetna grupa. Warto łączyć dawnych przyjaciół z nowymi znajomymi. Są telefony, Internet, portale i weekendy. Będziecie o Waszą przyjaźń dbały, to przetrwa. Jesteście coraz bliższe dorosłości, więc będziecie się mogły odwiedzać, spotykać w weekendy. Czy Wasza przyjaźń przetrwa, zależy tylko od Was. Ja myślę, że sam fakt, że pójdziecie do różnych szkół, raczej nada Waszej przyjaźni czegoś nowego i ciekawego. Niech do Waszej dwójki dojdą nowe osoby, niech z Was będzie świetna grupa. Warto łączyć dawnych przyjaciół z nowymi znajomymi. Są telefony, Internet, portale i weekendy. Będziecie o Waszą przyjaźń dbały, to przetrwa.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione