nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 30.05.2016 18:00

Wszystko ma swój czas

Wiem, że mnie lubi, ale jednocześnie chętnie mi dokucza. Niby żartobliwie, ale jednak. Chciałabym go zachęcić do zwierzeń, chciałabym, byśmy się stali parą, ale jakoś to opornie idzie. A ja go przecież kocham! Szóstoklasistka

Rozumiem, że Ty go kochasz na miarę swojego wieku. On też. Ale pamiętaj, że na etapie szkoły podstawowej i gimnazjum chłopcy w stosunku do dziewczyn są jakby 2 lata do tyłu. Oni dopiero pod koniec liceum są gotowi do prawdziwego chodzenia. Pewnie, że już wcześniej tego chcą, że podobają się im dziewczyny. Ale jednocześnie nie potrafią się pogodzić z różnymi zachowaniami dziewczyn. Każdy młodszy nastolatek nie może pogodzić się z tym, że dziewczyny tak chętnie się zwierzają koleżankom. Dlatego jeśli Ci na nim zależy, to nie opowiadaj wszystkiego koleżankom, to szanuj Waszą prywatność. Nie naciągaj go na zwierzenia, na deklaracje, nie miej żalu, że czasami Ci dokucza. Bo właśnie mnóstwo żartów i śmiechu najlepiej Wam robi. Nie bawcie się w chodzenie, w naśladowanie starszych, tylko bądźcie sobą! Czasami pełni wzruszenia, dobroci, czasami źli, jak to w życiu. Czy długo będziecie zakochani, czy krótko- czas pokaże. Im wolniej się uczucie rozwija, tym dłużej przetrwa.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione