nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 26.05.2016 18:00

Kłótnie w szatni

Każdy wf u nas wygląda tak samo. Na początku liczy się tylko zabawa i wszystko jest super, a nagle wchodzimy do szatni się przebrać i wybuchają kłótnie. Np. o to, która przepuściła więcej goli, kto mógł im strzelić gola, ale tego nie zrobił. Wszyscy krzyczeli, jedna dziewczyna się rozpłakała. Nie wiem, co robić i w jaki sposób przekonać koleżanki, że kłótnia to najgorszy sposób na porozumienie, czy wyładowanie emocji. Szóstoklasistka

Spróbuj zebrać dwie lub trzy koleżanki i zacznijcie te kłótnie niszczyć przez śmiech- zacznijcie np coś śmiesznego śpiewać, mówić jakiś wierszyk, tańczyć, cokolwiek. Jeśli macie zbiórkę na początku lub na końcu lekcji, to zgłoś, że proponujesz, by dzisiaj w szatni nie było kłótni, bo zrobił się głupi nawyk. Poproś uczącego, by pod koniec lekcji zrobił jakieś ćwiczenia na wyrzucenie złych emocji. Kłótnie rozładowuje się śmiechem, humorem, radością. Szukaj sojuszników.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione