nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 29.04.2016 18:00

Niezadowolona mama

Mam cudowną dziewczynę, ale mama nie bardzo jest z tego zadowolona. Kręci nosem, gdy do niej idę. Czasami złośliwie coś komentuje. Nie przepada za rodziną dziewczyny. Nie wiem, jak mamę przekonać do niej. Licealista

Zapamiętaj raz na zawsze, że rodzice a już szczególnie mama nie musi akceptować Twoich wyborów. Jeśli mama ma takie zdanie na temat dziewczyny i jej rodziny, to najlepiej jak najrzadziej ten temat z nią poruszać, nie dyskutować i nie przekonywać. Im bardziej ktoś dziecinny, tym bardziej potrzebuje, by rodzice akceptowali jego wybór. Pewnie, że jest o wiele milej, gdy wszyscy są do siebie dobrze nastawieni, ale w życiu nie zawsze tak się udaje. Często potrzeba czasu, by rodzice przekonali się do wyborów dokonanych przez dziecko. Bywa, że po czasie okazuje się, że mieli słuszne wątpliwości. Jesteście dopiero w liceum, to nie jest jeszcze narzeczeństwo, a mama martwi się o Ciebie i ma prawo do swojego zdania.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione