nasze media Najnowszy numer MGN 10/2019
dodane 24.04.2016 21:00

Lepiej zrezygnuj

Zakochałam się w pewnym chłopaku z mojej klasy i nie wiem, czy mu to powiedzieć. Za parę miesięcy kończy się rok szkolny, a on odchodzi z naszej szkoły. Na dodatek używa bardzo brzydkich słów. Szóstoklasistka

Nic mu nie mów, niech to zostanie Twoją tajemnicą wczesnej młodości, wspomnieniem. Wiele dziewczyn bardzo żałuje, gdy przyznają się chłopakom do uczucia i zostają wyśmiane przy całej klasie. Zasada jest taka, że to chłopak wyznaje uczucie. Dziewczyna najwyżej pokazuje przez swoje zachowanie, że chłopaka lubi i obserwuje, jak on reaguje. Więc jeśli bardzo chcesz, to uśmiechaj się do niego, spoglądaj na niego często. Ale nie bądź nachalna, bo może być przykro, jeśli on Cię wyśmieje. W Waszym wieku rzadko zdarza się wzajemność uczuć. Nie opowiadaj też za bardzo koleżankom, bo plotki pójdą i ktoś wygada, będą Ci dokuczać. Jeszcze wiele razy będziesz zauroczona. Serce namawia do wyznań, ale rozsądek niech też ma coś do powiedzenia. Bo przecież wulgarny chłopak nie za bardzo Ci odpowiada. Ciesz się, że już znasz to uczucie, ale nie mów mu niczego, tym bardziej, że i tak się rozstajecie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 03.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.10.2019
  łączna liczba komentarzy: 43
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 24.05.2019
  łączna liczba komentarzy: 14

Najwyżej docenione