nasze media Najnowszy numer MGN 07/2019
dodane 22.04.2016 20:00

Kłótnie rodziców

U nas w domu rodzice prawie codziennie się kłócą. Z bratem już nie wytrzymujemy, więc postanowiliśmy zebrać trochę pomysłów na rodzinną integrację itp. Wymyśliliśmy zebrania rodzinne, ale boimy się reakcji rodziców na ten pomysł. Pewnie powiedzą, żebyśmy się nie wtrącali i zajęli się swoimi sprawami. Ale nam to przeszkadza i chcemy coś zrobić w tym kierunku. Zaproponować im jakieś pomysły czy się nie wtrącać? Rodzeństwo

Macie pełne prawo do zabrania głosu, gdyż kłótnie rodziców uderzają głównie w Was. Możecie powiedzieć lub napisać, że strasznie się męczycie w atmosferze ciągłych kłótni. Niby wiecie, że to Was nie dotyczy, ale dotyczy dwóch osób, które kochacie najbardziej na świecie. Przygotujcie zdjęcia z czasów, gdy byliście malutcy, możecie zaprosić potem rodziców do wspólnego oglądania, do wspomnień. Przygotujcie różne plany, ale jeśli coś nie wypali, to pamiętajcie, że to nie Wasza wina.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  KociaAnia
  ostatnia aktywność: 09.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 27
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 12.08.2019
  łączna liczba komentarzy: 35
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 24.06.2019
  łączna liczba komentarzy: 111
 • 5
  Mikotka
  ostatnia aktywność: 09.07.2019
  łączna liczba komentarzy: 42

Najwyżej docenione