nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 11.04.2016 14:00

Wszystko dla dziadka

Mój dziadek jest w bardzo ciężkim stanie. Nie wiem, co mogę zrobić dla niego. Pewnie, że modlę się o jego zdrowie, ale co jeszcze? Wnuczka

Najlepszą pomocą jest modlitwa, to prawda i to taka bardzo, bardzo gorąca. Reszta zależy od tego, czy mieszkasz blisko i czy często dziadka widujesz. Jeśli tak, to wyraźnie mu okazuj, jaki jest dla Ciebie ważny i bardzo dużo z nim rozmawiaj. Pomyśl też, co mu sprawa przyjemność. Jeśli dziadek lubi opowiadać, to go słuchaj, ile tylko możesz. Jeśli on woli Ciebie słuchać, to mu opowiadaj o każdym dniu. Rób mu różne niespodzianki, a jakie to już zależy od Waszych zwyczajów. Pogadaj o tym z rodzicami, co by dziadka cieszyło. Gdy chory człowiek widzi i czuje, że jest bardzo potrzebny, to ma wolę życia.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione