nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 03.04.2016 14:00

Praca nad sobą

Ostatnio jestem jakoś wewnętrznie szczęśliwa. Wczoraj chyba wcale nie zwracałam uwagi na to, czy ktoś mnie obgaduje. To już był mój pierwszy krok. Dzisiaj tak samo. Robię coraz większe kroki! Myślałam po prostu o przyjemnych rzeczach ( np. o słodyczach ). Mama mówi, że się za mnie modli. To dobrze. Ja też postaram się za nią modlić. I czuję też, że modlitwa daje mi wielką siłę. A czy to nie jest źle, że się tak chwalę? 12-latka

To nie jest źle, że się tak chwalisz. Bo tymi zdaniami chwalisz też Boga. Modlitwa rodziców za swoje dzieci jest niesamowicie ważna. A im dzieci starsze i samodzielne, tym bardziej tej modlitwy potrzebują. No i pomysł, by mocno się modlić za mamę też jest świetny. Nie zapomnij o tacie i rodzeństwie. Bo modlitwy nigdy dosyć. Już czujesz, jak to działa, już wiesz, że lepiej mieć w głowie wesołe i dobre myśli. Może się zdarzyć, że pojawią się pojedyncze gorsze dni, ale już się przekonałaś, że z Bożą pomocą można nad tym zapanować i zwyciężać. Tak się żyje lepiej, pogodniej.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione