nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 10.03.2016 11:53

Czas wolny

Każdy z nas czas wolny może spędzić w inny sposób. Ostatnio modne jest dzielenie się z innymi tym, co będziemy robić, planami na kolejne dni...

Dziś przychodzę z propozycją, która polega na wypisaniu pomysłów w kolejności alfabetycznej. A wygląda to mniej więcej tak:

Czas wolny  

 

B- bieganie: świetny pomysł na wykorzystanie wolnego czasu, a przy okazji poprawę kondycji.

G- gry planszowe: Nie są aż tak modne, jak gry komputerowe, ale może warto to zmienić! Jest to idealny moment, by spędzić czas w gronie przyjaciół, rodziny...Jest wiele gier/zabaw, które nigdy nie nudzą, a czas spędzony w miłej atmosferze na pewno nie jest zmarnowany ;)

S- spotkanie z przyjaciółmi: Grupa ludzi, w której czujesz się dobrze, to moim zdaniem najlepszy sposób na wykorzystanie czasu wolnego. Spacery, rozmowy, duża dawka śmiechu...- to wszystko sprawia, że czujemy się lepiej, może bezpieczniej i daje także poczucie, że nie marnujemy czasu :) Jest coś lepszego?

W- wycieczki: integracyjne, krajoznawcze...nie ważne jakie! Liczy się pomysł, miejsce i osoby, z którymi się podróżuje. Wycieczki uczą, a także łączą ludzi :)

    Pomysły oczywiście nie kończą się na czterech propozycjach! Spróbuj „opisać” swój wolny czas w taki sposób, a zobaczysz ile ciekawych rzeczy, których może czasem nie uważasz za szczególnie ciekawe, przydarzyło ci się w tym tygodniu/miesiącu. Jeśli udało się wypełnić wszystkie luki w alfabecie,  wtedy na pewno w twoim życiu nie ma czasu na nudę!

Starsze wpisy:

Perfekcyjne zdjęcia

12 sposobow na czerpanie sił do życia

Świąteczne ozdoby

Aslan w dzisiejszym świecie

Dwa cytaty, kilka refleksji

Dwa cytaty, kilka refleksji cz.2

Jak przechowywać wspomnienia

Dzieło Boże, czyli życie z pasją

Biblia jest zdecydowanie najpopularniejszą księgą świata

Dwa filmy zmieniające życie

Ludzie, na których liczy świat

Hand made, czyli zrób to sam!

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione