nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 27.03.2016 13:00

Wątpliwości

Myślałam, że wątpliwości związane z prawdami wiary, które mnie ostatnio męczą to grzech, wręcz bluźnierstwo. Ale wyczytałam, że nie. A jakie jest Pani zdanie na ten temat? Gimnazjalistka

Oczywiście, że męczące Cię wątpliwości to żaden grzech. Przecież Ty myślisz, Ty chcesz zrozumieć. Zresztą, ja nawet się zastanawiam, czy ten niepokój nie jest efektem dojrzewania, gdy stawia się tyle pytań, gdy chce się mieć jasne odpowiedzi. Twoje dociekanie Prawdy, nawet nerwy z tym związane to coś pozytywnego. Jezus kiedyś powiedział, że nie powinniśmy być letni, tylko gorący, a Ty w swoich poszukiwaniach jesteś bardzo gorąca. Czytam codziennie krótkie rozważania na każdy dzień Wielkiego Postu. Oto zakończenie rozważania na temat apostołów Piotra, Jakuba i Jana, którzy weszli z Jezusem na górę Tabor. "Jeśli chcesz zobaczyć piękno Boga, spojrzeć Mu w twarz już tu, na ziemi, łaknij żarłocznie. Bądź bezczelnie gwałtowny w poszukiwaniu Go, on ukazuje się właśnie takim" Adam Szustak, Postne smaki.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione