nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 25.03.2016 14:00

Moje wielkie marzenie

Teraz nie obchodzą mnie miłostki, zakochania i chodzenie, bo to bez sensu. Jestem całkowicie pochłonięta sportem. Chcę zrobić karierę dziennikarki sportowej. Jestem blisko z Panem Bogiem. Ufam Mu i kocham, ale mam wątpliwości, czy to nie będzie nieodpowiednie, jeśli będę się modlić o to, by mieć męża siatkarza, który będzie mnie kochał? To moje największe marzenie. Nawet dzisiaj prosiłam o to Boga. Czy myśli Pani, że mnie wysłucha? To znaczy, czy moje marzenie może kiedyś się spełnić? Nastolatka

Nie wiem, co Pan Bóg sądzi o Twoich marzeniach, czy Cię wysłucha. Ale sam fakt, że potrafimy marzyć to piękny Boży dar, z którego warto pełną garścią korzystać. Marzenia są po to, by dążyć do ich realizacji. A Ty masz piękne marzenia i kombinuj, by się udało. Czyli profil humanistyczny w liceum, może jakieś warsztaty dziennikarskie w tym wieku, może prowadzenie bloga sportowego na wysokim poziomie jeszcze w liceum. No a potem studia...Modlitwa to rozmowa z Bogiem. W rozmowie z bliską osobą mówimy o marzeniach, więc dobrze, że o tym mówisz. Możesz Boga prosić o męża siatkarza, ale jednocześnie mruknij chociaż cichutko, że najważniejsze, aby był dobry i jeszcze takie zdanie Matki Bożej "Nie moja, lecz Twoja wola". Dobrze by było trenować siatkówkę, obojętnie w jakim klubie i przy okazji poznawać środowisko. Zgrupowania, obozy sportowe, mecze to dobra okazja, by się poznawać i czasami tam iskrzy. Twoje marzenie jest bardzo młodzieńcze, ale szczere i oryginalne. Życie pokaże, co z tego wyniknie, ale Ty dobrze wiesz, jak próbować to marzenie spełnić. Jednocześnie przez takie marzenie zostawiłaś drobne miłostki, bo masz swoje ideały. I to jest bardzo dobre na tym etapie, na jakim teraz jesteś.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione