nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 22.03.2016 14:00

Przyjacielska relacja

Rozstaliśmy się z chłopakiem, bo dla mnie był bardziej przyjacielem, nie czułam tej „iskry” zakochania. Wiem, że jest na mnie zły, że może nie będzie chciał żadnego kontaktu. A ja go cenię, nie chcę zrywać kontaktu, brakuje mi go teraz. Raz go przeprosiłam, ale chcę z nim raz jeszcze pogadać. Gimnazjalistka

Szczerość i jeszcze raz szczerość. Czyli powiedz, że Ci przykro, że goncenisz, że marzysz o przyjaźni, ale w pokorze przyjmiesz każdą jego decyzję. Ty wyciągasz rękę na zgodę, a on niech się zastanowi, jak zareagować. Najlepiej nie w emocjach, ale po przynajmniej dniu. On może zrezygnować z kontaktów, bo  w jego przypadku to rozdrapywanie rany. Czasami trzeba przez jakiś czas zamknąć kontakty, bo utrzymanie ich boli Cokolwiek się dzieje, staraj się zachować względny chociaż spokój. Bo może podejmie jakąś decyzję, a za krótki czas ją zmieni. To cecha Waszego wieku. Całe zamieszanie wiąże się też z tym, że Ty też nie do końca wiesz, co czujesz. Bo czasami trudno powiedzieć, czy przyjaźń z chłopakiem to faktycznie tylko przyjaźń. Za uczucia się nie odpowiada. Tak sobie też myślę, że może po prostu Twój organizm sam zakłada jakby blokadę i dlatego dzieje się to, co się dzieje. Wniosek- szczerość, rozmowy, słuchanie siebie. Jeśli on powie, że nie chce teraz przyjaźni, uszanuj to.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

 

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione