nasze media Najnowszy numer MGN 04/2020
dodane 23.02.2016 15:00

Dziecinne zachowanie

Moje dwie przyjaciółki bardzo się nie lubią. Jak spędzam czas z jedną, to druga się od razu obraża, a jak idę z tamtą pogadać, to ta pierwsza bardzo się denerwuje. W końcu tego nie wytrzymałam i zapytałam je, czemu się tak nie lubią. Nagadały na siebie, a ja nie wiem, której wierzyć. Gdy zrobiłam projekt z inną dziewczyną, też źle i obraza. 11-latka

Przyjaciółki są bardzo dziecinne. Żądają wyłączności w przyjaźni, a to jest dowód wielkiej niedojrzałości Im starsze dziewczyny, tym bardziej zwiększają krąg przyjaciółek. I żadna się nie obraża, gdy koleżanka spędza czas z inną. Ty postąpiłaś bardzo mądrze, że robisz projekt z inną dziewczyną. I tego się trzymaj, że będziesz podczas przerw rozmawiała z kim chcesz, a gdy się będą obrażały, to się śmiej i mów, by nie były dziecinne. Specjalnie rozmawiaj z wszystkimi dziewczynami i może wreszcie się uspokoją. Lekceważ ich obrażanie, odzywaj się do nich i śmiej się z nimi w miarę możliwości. Im więcej humoru i radości, tym lepiej.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  Alex
 • 3
  Anonymous
 • 4
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 5
  gr3

Najwyżej docenione