nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 10.02.2016 10:37

Specjalna książeczka w „Małym Gościu”

„Ratuj duszę swoją” – to hasło z okładki marcowego „Małego Gościa” (od czwartku w sprzedaży). A w numerze specjalna książeczka. Zaledwie 16 stron…

Dostajecie niewielką książeczkę, ale bardzo pomocną. Od pierwszej spowiedzi trochę się już w Waszym życiu zmieniło. Nie tylko przybyło Wam centymetrów, ale i nowych problemów. Popełniacie teraz inne grzechy niż wtedy, gdy mieliście sześć, siedem czy osiem lat.

Ta książeczka jest po to, żeby Wam pomóc w dobrym rachunku sumienia i w dobrym spowiadaniu . Ma taki format, że zmieści się w książeczce do nabożeństwa. Niektórzy z Was na nabożeństwach Drogi Krzyżowej dostaną jeszcze miniksiążeczkę, w której dowiedzą się wszystkiego o warunkach dobrej spowiedzi. Obie książeczki razem tworzą poradnik dobrej spowiedzi, nie tylko na Wielki Post. Również na Rok Miłosierdzia i na całe życie. I jeszcze jedno. Najlepsze poradniki nie pomogą wyrwać się z grzechu, jeśli na pomoc nie zawołamy Pana Jezusa. Tylko On może i chce nam pomóc.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione