nasze media Najnowszy numer MGN 06/2020
dodane 09.02.2016 14:00

Koleżanki i nauka

Ostatnio dużo się uczę, ale nie o to chodzi. Mama mówi, że nie mogę zaprzątać sobie głowy koleżankami, tylko nauką, szczególnie matematyką. Z nikim się nie spotykam, a już czas to zmienić. Piszę z miłą dziewczyną, spotkamy się i chcę, by to było dobre spotkanie. W weekend odwiedzi mnie też inna koleżanka. Szóstoklasistka

Rzetelna nauka i koleżanki nie są ze sobą w żadnej sprzeczności. Czas chodzenia do szkoły to nie tylko nauka, ale też czas nawiązywania kontaktów. Bardzo ważna jest umiejętność życia w grupie, wśród rówieśników. Nie można przesadzić ani w jedną, ani w drugą stronę. Można się świetnie uczyć, zdobywać wysokie oceny, wygrywać konkursy i jednocześnie mieć kontakty z rówieśnikami. Wszystko zależy od dobrego rozplanowania pracy! Jeśli w weekend masz dwa spotkania, to najlepiej już w piątek po lekcjach załatw prace pisemne i przemyśl, ile czasu potrzebujesz na naukę. Te koleżanki nie spędzą z Tobą po kilkanaście godzin, więc mądrze to zaplanuj, nie zostawiaj niczego na ostatnią chwilę. Pokaż mamie, że jesteś mistrzynią organizacji pracy. Nie ma przepisów na to, jak utrzymać znajomość. Wszystko zależy od Was, od tego, co lubicie.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  kawa
 • 2
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 3
  gr3
 • 4
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 5
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17

Najwyżej docenione