nasze media Najnowszy numer MGN 07-08/2020
dodane 07.02.2016 20:00

Może walentynka?

Podoba mi się pewna dziewczyna, rocznikowo jest ode mnie starsza. Widzę ją każdego dnia w szkole, lecz nawet nie mam odwagi wrzucić liścika do jej szafki. Jak jej to powiedzieć? 11-latek

Jest taki etap w rozwoju nastolatka, że nie trzeba nic mówić. Wystarczy obserwować, marzyć, tęsknić. Ale zbliżają się walentynki, więc wykorzystaj okazję, by się dowiedziała o tym, że pewien młodszy kolega jest nią zachwycony. Zacznij się jej przyglądać, mów jej głośno "cześć", uśmiechaj się do niej. Sam fakt, że ona Ci się podoba, to mało. Bo przecież nie znasz jej charakteru. Poza tym, może ona nie ma ochoty na kontakt z młodszym kolegą, może z kolei jej też ktoś się podoba, o kim ona marzy.

Wnioski:

Ciesz się, że dziewczyna Ci się podoba. Jeśli nie masz odwagi z nią rozmawiać, to się tym nie przejmuj, bo to naturalne i tak bywa bardzo, bardzo często. Jeśli się odważysz, wyślij jej w szkolnej poczcie walentynkę, którą możesz podpisać albo nie, jak chcesz. Jeśli się odważysz, mów jej cześć, ale jeśli nie, to nawet lepiej. W Waszym wieku zaczynają się podobać różne osoby, ale nic z tego nie musi wynikać.

Zadaj pytanie:

kochaneproblemy@malygosc.pl

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Najaktywniejsi użytkownicy

 • 1
  maryniakopec
  ostatnia aktywność: 07.01.2020
  łączna liczba komentarzy: 36
 • 2
  gr3
 • 3
  wojas004
  ostatnia aktywność: 15.09.2019
  łączna liczba komentarzy: 113
 • 4
  minialo
  ostatnia aktywność: 21.11.2019
  łączna liczba komentarzy: 17
 • 5
  gkostka
  ostatnia aktywność: 13.01.2019

Najwyżej docenione